Veggy, Macrocenter’da

Et ürünlerine vejetaryen alternatif olarak geliştirilen ve bitkisel proteinler ile hazırlanan Veggy farklı çeşitleriyle farklı lezzetler sunuyor. Veggy ürünlerini, sadece vejetaryenler değil, bazı öğünlerinde et yemek istemeyenler, ete alternatif arayanlar da tüketiyor. Tüketiciler Veggy çeşitlerine; zincir butik mağazacılığının temsilcisi Macrocenter’dan ulaşabiliyor

Eklenme Tarihi : 07 Eylül 2012 Cuma
veggy-macrocenterda

Et ürünlerini aratmayacak lezzetteki bu çeşitler yüzde 100 GDO’suz bitkisel protein içeriyor ve hayvansal madde, koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor. Et yemeyi tercih etmeyen ya da en azından bazı öğünlerinde ete alternatif arayanlar düşünülerek geliştirilen “Veggy”, protein ihtiyacını üst düzeyde karşılıyor.

Et hissi veren bu ürünlerin besin değerleri açısından da etle benzerlikleri var. Protein oranları etten yüksek; bitkisel kaynaklı beslenenlerde eksikliği görüldüğü iddia edilen demir ve B12 vitaminini de yüksek oranlarda içeriyorlar. Ayrıca, ürünler sadece zeytinyağı içerdiğinden kolesterol problemi olanlar için de ideal. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive