Türkiye’nin en sevilen süt ürünleri markası belirlendi

“Türkiye’nin Lovemark’ları 2015” araştırması kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. Sütaş, süt ve süt ürünleri kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildi

Eklenme Tarihi : 21 Ekim 2015 Çarşamba
turkiyenin-en-sevilen-sut-urunleri-markasi-belirlendi

MediaCat-Ipsos işbirliğiyle bu yıl 8’inci kez gerçekleştirilen Türk tüketicisinin en sevdiği markaları belirleyen Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması’nın sonuçları ilan edildi.

4 Mayıs – 21 Haziran günleri arasında gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye’yi temsil edecek şekilde 12 kentte, 15-55 yaş arasında kadın ve erkek toplam 2 bin kişiyle görüşüldü. Halkın en çok sevdiği ve saydığı markaları belirleyen, insanların kolay kolay vazgeçemeyeceği, hayatından çıkaramayacağı markaları anlamak amacıyla geliştirilen araştırma kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. “Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması”nın sonuçlarına göre süt ve süt ürünleri kategorisinde Sütaş, Türkiye’nin en sevilen markası seçildi. "Türkiye'nin Lovemark’ları" araştırmasının ödül töreni, Kasım ayında düzenlenecek Brandweek İstanbul kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive