Sütaş, ödülleri topladı

03 Ekim 2014 Cuma

26. Kristal Elma Yaratıcılık ödüllerinde “film” kategorisinde gıda alanındaki tüm ödüller Sütaş’ın oldu

sutas-odulleri-topladi

Sütaş’ın film kategorisinde gıda sektöründeki bütün ödülleri kazandığı yarışmada bu yıl 2715 reklam çalışması yarıştı. Reklam dünyasının önde gelen organizasyonlarından Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde Sütaş’ın Happy People Project tarafından hazırlanan Ramazan Bayramı reklamı “Feraye Hanım” ile Sütaş Labne “İşte Öyle Bir Şey” kampanyası “Piyes” reklamı jürinin beğenisini kazandı.

Sütaş “Feraye Hanım” reklamı, Sütaş’ın Ramazan’la özdeşleşen kahramanların yaşamlarını belgesel-drama yaklaşımıyla ekrana taşıyan serinin sonuncusuydu.  Sütaş Labne “Piyes” reklamı ise, Sütaş labne keyfini, okul piyesinde sevdiği kızın prenses olduğu sahnede “prens” rolünü kapan çocuğun sevinciyle özdeşleştirerek esprili ve duygusal bir şekilde ekrana taşımıştı.

Türkiye’nin ilk yaratıcılık ödülü olan Kristal Elma Yaratıcılık ödülleri, reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının temsilcilerini buluşturan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında gerçekleştirildi.  Bu yıl, aynı zamanda Reklamcılar Derneği’nin kuruluşunun 30’uncu yılının kutlandığı festival, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul kampüsünde düzenlendi.