Papağan Kuruyemiş’in yeni ürünü acıların fıstığı raflarda

Türkiye’nin önde gelen kuruyemiş kuruluşlarından Papağan Kuruyemiş, yeni fıstık takımını sahaya sürdü. K-Nut markasıyla market, bakkal ve büfelerde satışa sunulan fıstık takımına Tuzlu ve Taco Soslu Kızartılmış Yer Fıstığından sonra şimdi de Acı Soslu’su dahil oldu

Eklenme Tarihi : 01 Haziran 2016 Çarşamba
papagan-kuruyemisin-yeni-urunu-acilarin-fistigi-raflarda

K-Nut, Papağan Kuruyemiş’in kızartılmış yer fıstığı markası. Marka yeni değil ancak yenilendi ve genişleyerek üç kişilik takıma dönüştü. Daha önce sadece tuzlu kızartılmış ve taco soslu olarak market, bakkal ve büfelerdeki yerini almıştı. Son olarak hem ambalajlar yenilendi hem de kendine güvenen fıstıkçılar için acı soslusu eklendi.


Acıların fıstığı
Fıstık takımına son olarak acı soslu kızartılmış yer fıstığı eklendi. Jalapeno biberi ile hazırlanan bu acılı seçenek, acı konusunda kendine güvenen atıştırmacılara hitap ediyor.


Ambalajlar da yenilendi
Kızartılmış yer fıstığı ekibine dahil olan acı soslu ile birlikte, bu ürün grubuna ait ambalajlar, 2016’nın başında yenilendi. Daha güçlü görsellik sağlayan önyüz ve ürün içeriğine ilişkin daha fazla bilgi içeren arka yüz yeniden tasarlanarak uygulandı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive