Obaçay’dan özel koleksiyon

Obaçay; en son kampanyası ile lezzetini, sultanlara yakışır bardaklarla tamamlıyor. Yılsonuna kadar devam etmesi planlanan “Sultanlar Serisi” kampanyası ile Obaçay; herkese bu özel koleksiyona sahip olma fırsatı sunuyor

Eklenme Tarihi : 11 Ekim 2012 Perşembe
obacaydan-ozel-koleksiyon

Kampanya boyunca Obaçay Karadeniz bin gram, Bergamot aromalı bin gram ve Karadeniz 100’lü demlik ürünlerinden alan tüketiciler, özel koleksiyonunun diledikleri parçasına sahip oluyor. Obaçay “Sultanlar Serisi” özel koleksiyonu, tarihi karakterlere ait özel tasarımlı 6 bardak ve tabak setinden oluşuyor.

Paşabahçe’nin ürettiği ve özel ornimental (hat işlemeli) tasarımlarla süslenen koleksiyonun baskıları ise, ısı farkı ve yıkamalara dayanıklı olarak üretildi. Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak tüketicilerle buluşan koleksiyonunun özel tasarımları, emaye yöntemiyle bardaklar üzerine işlendi. 

Sınırlı sayıda üretilen “Sultanlar Serisi” koleksiyonu ile Obaçay; geçen seneye göre yüzde 5 küçülmekte olan toplam çay pazarında yüzde 30 büyüyerek, 2012 yılının parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive