Nestle’de görev değişimi

Uzun yıllar Nestle bünyesinde Türkiye ve yurt dışında farklı pozisyonlarda görev alan Arzu Alibaz, “Nestle Professional Türkiye Ülke Müdürü” olarak atandı

Eklenme Tarihi : 28 Ağustos 2014 Perşembe
nestlede-gorev-degisimi

2012 yılından bu yana Nestlé’nin ev dışı tüketim alanında faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional’ın Orta Doğu Genel Operasyonlar Müdürlüğü görevini yürüten Alibaz, Temmuz 2014’den itibaren “Nestlé Professional Türkiye Ülke Müdürü” olarak görev yapmaya başladı.

1972 yılında Ankara’da  doğan Arzu Alibaz, 1994  tarihinde Çukurova Üniversitesi’nde Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Çukurova  Üniversitesi’nde Gıda Mühendisliği lisansüstü eğitimini tamamladı.

İş hayatına Phillip Morris’de başlayan ve PepsiCo ile devam eden Arzu Alibaz, Nestlé Ailesi’ne 2001 yılında “Ulusal Gıda ve İçecek Müdürü” olarak katıldı. Alibaz, 2007 yılında “Gıda ve İçecek Sistemleri Müdürlüğü” görevine atandı. 2010 yılında ise Nestlé’nin ev dışı tüketim alanında faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional’da Nestlé Professional İçecekler Grubu Müdürlüğü görevine terfi etti. Temmuz 2012 yılında ise; Ortadoğu Genel Operasyonlar Müdürlüğü görevine getirilen Arzu Alibaz,  Birleşik Arap Emirlikleri ve Umman’da Nestlé Professional’ı yönetti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive