Nestle Classic yenilendi

25 Eylül 2014 Perşembe

1927’de Türkiye’nin ilk çikolata fabrikasını kuran Nestlé, özel tarifiyle tadı damakta daha da uzun kalan yeni Nestlé Classic’i çikolata tutkunlarının beğenisine sunuyor

nestle-classic-yenilendi

Bağımsız araştırma şirketlerince yapılan araştırmalar, çikolata severlerin tablet çikolata tercih etmelerinin en önemli nedeninin, çikolata tadının damakta uzun kalması olduğunu gösteriyor. Türkiye’yi çikolata ile tanıştıran  ve 1927 yılında ilk çikolata fabrikasını kuran Nestlé, Nestlé Classic’i bu beklentileri karşılamak üzere yenileyerek çikolata severlere sunuyor.

Nestlé’nin çikolata uzmanlarının yaptığı uzun araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda özel tarifi ile yenilenen Nestlé Classic Bol Sütlü çikolatanın tadı damakta daha da uzun kalıyor. Tadının yanında yenilenen ambalajlarıyla da raflarda dikkat çeken Nestlé Classic bol sütlü çeşidinin yanında sütlü fıstıklı, sütlü fındıklı, beyaz, bitter, bitter fıstıklı, bitter portakallı, bitter üzüm fındık badem çeşitleriyle, çikolata severlerin vazgeçilmezlerinden olmaya aday.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor