Mister No, bayi ağını genişletiyor

Üçgen sandviçi Türk tüketicisiyle tanıştıran Mister No, bayi ağını genişletiyor; ürünlerini Antalya, Bursa ve Çanakkale bayileri aracılığıyla tüketicilerle buluşturuyor

Eklenme Tarihi : 16 Temmuz 2013 Salı
mister-no-bayi-agini-genisletiyor

Dardanel’in, 2005 yılında Türk tüketicisiyle tanıştırdığı taze üçgen sandviç, Eylül 2012’de “Mister No” adıyla tüketiciyle buluştu. Bayi ağını genişleten Mister No, Antalya-Yalta, Bursa-Kaledonya ve Çanakkale-On7 Gıda bayileri aracılığıyla ürünlerini buluşturuyor. Mister No, lezzet artırıcı olarak bilinen Monosodyum Glutamat’a da “NO!” diyor.

“Sen acık, ben doyururum” sloganıyla, özellikle çalışanların ve öğrencilerin kurtarıcısı olan Mister No; üçgen sandviç, panini sandviç, taze pasta, taze sıkma meyve suyu, humus&pita gibi lezzetlerle ilgi topluyor. Mister No’nun ürünleri deniz otobüsü iskeleleri, havalimanları gibi noktaların yanı sıra zincir marketlerde ve benzin istasyonlarında yer alıyor. Mister No, yeni bayilerle 6’ya ulaşan bayi sayısını artırmayı, 2013 yılı sonuna kadar ürünlerini 16 ilde tüketiciyle buluşturmayı hedefliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive