Koska’dan inovatif ürün

Soğuk algınlığından mide rahatsızlıklarına, romatizmadan kansızlığa kadar pek çok hastalığa karşı kalkan görevini üstlenen bal, tahinin mucizevi gücüyle cam kavanozda buluştu

Eklenme Tarihi : 28 Ocak 2014 Salı
koskadan-inovatif-urun

Koska, lezzetli ve sağlıklı bir karışımı daha tüketicisine sunuyor. Koska, doğal, bitkisel protein kaynağı olan ve içerdiği E, B vitaminleri ile kalsiyum, magnezyum gibi mineraller bakımından faydası saymakla bitmeyen tahini, doğanın insana sunduğu en saf yiyecek olan bal ile buluşturdu.

Tarladan alınan susamdan, besin değerleri tamamen korunarak, koruyucusuz ve katkısız olarak elde edilen tahin, analiz raporları ile saflığı belgelenen doğal mucize balla buluştu. Koska’nın bal ile tahinin karışımından ortaya çıkardığı farklı, nefis ve akılda kalıcı lezzet, camın sağlığında tüketiciye sunuluyor.

Sağlık ve enerji kaynağı karışım, özellikle bir yaşından büyük çocuklar ile gençlerin beslenmesinde sağlıklı bir alternatif olacak. 350 gramlık cam kavanozlarda tüketiciye sunulan tahin-bal, nazar boncuklu Koska Mağazaları, tüm zincir marketler ve www.koska.com online internet adresinden satışa sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive