Karizma Beşler’den Kıbrıs hamlesi

Son dönemde yaptığı yatırımlar dikkatleri çeken Karizma Beşler, Kıbrıs’ın en önemli otellerinin aşçıbaşlarını ve satın alma ekiplerini Silivri’deki tesislerinde ağırladı

Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2015 Salı
karizma-beslerden-kibris-hamlesi

Türkiye’nin en köklü işlenmiş et ve et ürünleri markalarından biri olan Karizma Beşler, 40 milyon dolara mal olan tesislerinde Kıbrıs’tan gelen konuklarını ağırladı. En ünlü otellerin aşçıbaşları ve satın almacılarının yer aldığı heyet, Karizma Beşler ürünlerini yerinde tatma fırsatı yakaladı. 16 Ocak 2015 tarihinde gerçekleşen geziye, Karizma Beşler’in Kalite Kontrol Müdürü Yaşar Zeyitcioğlu, Ar-Ge Müdürü Arzu Çınar ve Satış Direktörü Nihat Özbey ev sahipliği yaptı. Geziye katılanlardan Karizma Beşler Yönetim Oktay Söylemez, Karizma Beşler Kıbrıs Bayisi Kezban Malyalı ve Merit Crystal Cove Hotel Gıda Mühendisi Gülçem Nuray, Perakende.org’a şu değerlendirmelerde bulundu:

Oktay Söylemez - Karizma Beşler Yönetim Kurulu Üyesi
Bu fabrika ziyareti sayesinde Kıbrıs’ın en büyük otellerinin önemli temsilcileri, mutfaklarında kullandıkları Karizma Beşler ürünlerinin üretim şartlarını yakından görme şansı yakaladı. 40 milyon dolara mal olan bu tesis Avrupa şartlarında et üretiminin yapıldığı bir tesis. Bu gezinin markamız adına olumlu sonuçlanacağını düşünüyoruz.

Kezban Malyalı Karizma Beşler Kıbrıs Bayisi
Bir buçuk yıldır işbirliği yaptığımız Karizma Beşler ile Kıbrıs’ta önemli başarılar yakaladık. Toplu tüketimde önemli seviyelere çıkmayı başardık. Oteller bizim en büyük müşteri potansiyelimizi oluşturuyor. Kıbrıs’ın en lüks otellerinin satın almacıları ve aşçıbaşlarını Karizma Beşler fabrikasına getirerek üretimdeki kaliteyi ve titizliği görmelerini sağladık. Bu seyahatin Karizma Beşler’e olumlu yansıyacağını düşünüyorum.

 

 

 

Gülçem Nuray - Merit Crystal Cove Hotel Gıda Mühendisi
Kıbrıs’a sunduğu ürünlerin üretim koşullarını bize yakından görme fırsatı verdiği için Karizma Beşler’e teşekkür ederim.  Ürünleri tatma fırsatı bulduk, hepsi gerçekten çok lezzetli ve hijyenik koşullarda üretiliyor. Geziden de tesisten de memnun kaldık.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive