İglo anaokullarını dolaşıyor

Fish Fingers ürünüyle çocuklara balığı sevdiren İglo, anaokullarında tadım aktiviteleri düzenleyerek daha fazla çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Nisan ayından beri İstanbul'daki anaokullarını dolaşan İglo dört binden fazla çocuğa İglo Fish Fingers tattırdı ve onları "Balıksever" sertifikasıyla ödüllendirdi

Eklenme Tarihi : 15 Kasım 2011 Salı
iglo-anaokullarini-dolasiyor

İglo, Fish Fingers ürünüyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çocuklara balığı sevdiren marka olmayı amaçlıyor. Daha fazla çocuğa ulaşmak için anaokullarında tadım aktiviteleri düzenleyen İglo, İstanbul'da dört binden fazla çocuğa ulaştı ve Fish Fingers tadımı gerçekleştirdi. Ankarada da devam eden projede iki bin kadar çocuğa ulaşıldı. Tadım etkinliğine farklı anaokullarında devam edecek olan İglo, aktiviteye katılan öğrencileri "Balıksever" sertifikasıyla ödüllendiriyor.

İglo'nun açık denizlerden sofralara taşıdığı fosfor, kalsiyum ve iyot zengini Fish Fingers'lar aynı zamanda çocukların gelişimi için çok önemli olan zengin bir Omega 3 kaynağı. Ayrıca, Fish Fingers içerisinde bulundurduğu A ve B1-B2 vitaminleriyle vücudu enfeksiyona karşı koruyup, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Bu faydalardan yola çıkarak çocuklara ulaşmayı hedef alan İglo anaokullarındaki tadım aktiviteleriyle büyük ilgi topluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive