Has Tavuk, ‘milli şampiyonlar’ listesinde

Has Tavuk AŞ, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Londra merkezli European Business Awards’ın (Avrupa İş Ödülleri), global yarışmasında "Türkiye’nin Milli Şampiyonları" arasında gösterildi

Eklenme Tarihi : 17 Eylül 2014 Çarşamba
has-tavuk-milli-sampiyonlar-listesinde
Perakende tavuk sektöründe sunduğu yenilikçi hizmetleriyle Türkiye’nin önde gelen yeni nesil gıda firmalarından biri olan Has Tavuk, 2014-2015 Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil etmeye aday olarak, Türkiye’nin milli şampiyonları  listesindeki yerini aldı.
 
RSM International ve İngiltere Ticaret Bakanlığı’nın Uluslararası Ticareti Geliştirme Kurulu tarafından desteklenen Avrupa İş Ödülleri’nde firmalar; yenilikçilik, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilir başarı kriterleri göz önünde bulundurularak değerlendirilecek. Bu yıl 8. düzenlenecek olan, Avrupa İş Ödülleri; “Yılın İş Ödülü”, 2Kurumsal Sürdürülebilirlik”, “Müşteri Odaklılık”, “Yılın İşvereni”, “Çevre Bilinci”, “Yılın Büyüme Stratejisi”, “RSM Yılın Girişimcisi”, “UKTI İnovasyon Ödülü” ve “Başkan’ın Seçimi” kategorilerinden oluşuyor. 
 
Geçtiğimiz yıl yapılan Avrupa İş Dünyası Ödülleri yarışmasına 35 ülkeden 20 binden çok kuruluş katılırken, ‘Avrupa Kamu Şampiyonu’nu belirlemek için yapılan herkese açık oylamada 100 binden fazla oy kullanılmış ve ödül finali tüm dünya medyasında geniş yer almıştı.
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive