Selva Gıda 1 yılda bin 500 öğrenci ağırladı

Türkiye’nin markalı makarna ihracat lideri Selva Gıda, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak bir yıl boyunca 50’yi aşkın okuldan bin 500 öğrenciyi tesislerinde konuk etti

Eklenme Tarihi : 04 Şubat 2015 Çarşamba
selva-gida-1-yilda-bin-500-ogrenci-agirladi

Sektörün en geniş ürün gamına sahip markası Selva Gıda, geçtiğimiz yıl boyunca her çarşamba günü kreş, anaokulu ve ilkokul öğrencilerinden oluşan grupları, Konya’nın 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesislerinde misafir etti. Öğrencilerin teorik eğitimden pratik eğitime geçişlerine destek olmayı amaçlayan Selva Gıda, bir yıl içerisinde 50’yi aşkın okuldan bin 500 öğrenciyi tesislerinde ağırladı.

Selva Gıda makarna fabrikasını ziyaret eden öğrenciler, sağlıklı beslenmeyle ilgili bilgilendirilirken, makarnanın tüm üretim süreçlerini de yerinde gözlemledi. Selva Gıda fabrikasında, öğrenirken aynı zamanda eğlenceli vakit geçiren öğrenciler, Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından arka arkaya Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Selva Makarna’nın birbirinden lezzetli ürünlerini de tatma fırsatı buldu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive