Erikli & Nestle Waters Türkiye üst yönetiminde değişiklik

Erikli & Nestlé Waters Türkiye üst yönetiminde görev değişikliği gerçekleşti. Ülke Müdürlüğü görevine, daha önce Türkiye Satış Direktörü olan Serdar Seyhanlı atandı. Seyhanlının Erikli & Nestlé Waters Türkiye Ülke Müdürlüğü'ne atanmasıyla boşalan Satış Direktörlüğü görevine ise Ertan Kurt getirildi

Eklenme Tarihi : 17 Temmuz 2012 Salı
erikli-nestle-waters-turkiye-ust-yonetiminde-degisiklik

Serdar Seyhanlı 2009 yılında Erikli Nestlé Waters Türkiye Satış Direktörü olarak katıldı. Profesyonel iş hayatına 1992 yılında Unilever Türkiyede başlayan Seyhanlı, Algidada farklı yöneticilik görevleri üstlendi. 2004 2007 yıllarında kariyerini Coca-Cola İçecek de Ulusal Özel Müşteriler Grup Müdürü olarak sürdürdü. Erikli Nestlé Waters Türkiye öncesinde Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimi Satış ve Dağıtım Direktörlüğü görevini üstlendi. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olan Seyhanlı, Marmara Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansı yaptı.

Ertan Kurt ise 1994te kariyerine başladığı Procter Gambleda saha satış ve ticari pazarlama yöneticiliği pozisyonlarında bulundu. Reckitt Benckiserde Türkiye Ticari Pazarlama Müdürü ve Slovenya Ülke Müdürü olarak görev aldıktan sonra, İngilterede Global Ticari Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi MBA programı derslerini tamamladı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive