Eldenele’den yeni lezzet: Flamenko

Pazarda 400’den fazla ürün çeşidi ile yer alan Saray Holding’in markası Eldenele, gofret pazarına sunduğu Flamenko ile iddialı. Flamenko, 140 gramlık ambalajlarda sütlü çikolatalı kremalı ve vanilyalı süt kremalı olarak raflarda yerini aldı

Eklenme Tarihi : 03 Aralık 2012 Pazartesi
eldeneleden-yeni-lezzet-flamenko

Saray Holding’in markalarından Eldenele, gofrette yeni bir tat olan Flamenko’yu tüketicilerin beğenisine sundu. 140 gramlık ambalajlarda vanilyalı süt kremalı ve sütlü çikolatalı kremalı olmak üzere iki çeşidi bulunan Flamenko, ince gofret yapraklarının arasındaki yoğun kreması ile tüketiciler tarafından beğenildi. Flamenko’nun, evde okulda, ofiste ve günün her anında zevkle tüketilen bir ürün olacağı belirtiliyor.

Saray Holding’in pazarlama şirketlerinden Göktuğ İhtiyaç Maddeleri Şekerleme ve Toplama Maddeleri San. AŞ Genel Müdürü Nedret Özel, “Hayata tat katmak için çıktığımız yolda, insanları mutlu etmek ana hedefimizdir” diyerek, pazara yeni ürünler sunmaya devam edeceklerini bildirdi. Özel,“Tüketicilerimizin işimizin asıl sahibi olduğunu biliyoruz ve onlara değer veriyoruz. Bu anlayış doğrultusunda pazara yenilikçi farklı ürünler sunma hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive