Eker Sünnet Şenliği 9’uncu yılında

08 Ağustos 2012 Çarşamba

Eker Gıda, gelenekselleşen Sünnet Şöleni kapsamında bu yıl da çalışanlarına keyifli bir gece yaşattı. İki çocuğun sünnet edildiği şölende, Yılın Çalışanı Ödülleri ve Eker’de 10’uncu yılını dolduran çalışanlara da plaketleri verildi

eker-sunnet-senligi-9uncu-yilinda

Sektörünün yenilikçi ismi Eker, bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen Sünnet Şöleni kapsamında Bursa’daki çalışanları ve aileleri bir araya geldi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çalışan çocuklarının sünnet edildiği şölende, 660 kişinin katılımıyla sünnet olan çocuklar için kına gecesi düzenlenerek çeşitli hediyeler verildi.

Mustafakemalpaşa’daki Zeynel tesislerinde gerçekleşen eğlenceye, yönetim kurulu, idari personel, fabrika çalışanları ve aileleri katıldı. Süt ve süt ürünleri sektöründe 35 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker Gıda’da 10’ıncı yılını tamamlayan Mehtap Durmaz, Fikri Akar ve Vahdettin Şahin’e de plaket verildi. Ödül töreninin ardından çalışanlar hep birlikte eğlenerek, geçen yoğun dönemin stresini atıp, yeni dönem için moral depoladılar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor