Efsane bisküvi Oreo Türkiye’de

12 ülkede üretimi, 74 ülkede satışı olan 100 yıllık efsanevi bisküvi Oreo, Haziran ayında Türkiye’deki tutkunlarıyla buluşuyor

Eklenme Tarihi : 10 Mayıs 2013 Cuma
efsane-biskuvi-oreo-turkiyede

Milka, Jacobs, Cadbury gibi dünyanın en çok sevilen yiyecek ve içecek markalarının üreticisi Mondeléz International, 21’inci yüzyılın en çok satan bisküvisi Oreo’yu Haziran ayında Türkiye’ye getiriyor. Amerika’da 1912 yılında piyasaya sürülen ve yapılan araştırmalara göre her 10 aileden 9’unun tercih ettiği efsanevi bisküvi Oreo, Türk tüketicileri tarafından da yakından takip ediliyor.

Gelecek yüzyılda görmek istenilen ürünler araştırmasında, yüzde 86 gibi yüksek bir oyla gazeteden sonra 2’nci sırada yer alan Oreo, Türkiye’de Mondeléz International aracılığıyla ilk olarak Migros süpermarketlerinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

100’üncü yılını dolduran ve yılda 25 milyar kez tüketilen Oreo, tüm dünyada “Döndür Aç, Kremasını Tat, Süte bandır” sloganıyla tanınıyor. Oreo’nun kıtır bisküvisi ve muhteşem kremadan oluşan zengin lezzeti ürünü vazgeçilmez kılıyor. Yoğun kakao lezzeti ve kremasının sütle olan uyumu ile fark yaratan Oreo, Facebook platformundaki 4 milyon üye sayısıylada ön plana çıkıyor.

Mondeléz International, tarafından Türkiye’ye getirilen Oreo’nun ilk olarak satışı Migros süpermarketlerinde gerçekleşecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive