Dardanel Önentaş Gıda’da atama

Dardanel Önentaş Gıda kadrosunda uzun yıllardır çalışan ve en son Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Özgür Zeybek, geçtiğimiz ay itibarıyla Satış ve Pazarlama Direktörü oldu

Eklenme Tarihi : 12 Eylül 2012 Çarşamba
dardanel-onentas-gidada-atama

Dardanel, Mister No ve Dardenia gibi Türkiye’de gıda ve perakende sektörlerinin öncü markalarını bünyesinde bulunduran Dardanel Önentaş Gıda, yeni dönem pazarlama stratejisi paralelinde organizasyonel yapılanmasına devam ediyor. Dardanel Önentaş Gıda kadrosunda uzun yıllardır çalışan ve en son Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Özgür Zeybek Ağustos ayı itibarıyla Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

Yeni yapılanma çerçevesinde 25 yıldır sektörün lider markası olan Dardanel Ton Balığı, soğuk sandviç alanında sektörün lideri Mister No ve Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri Dardenia markalarının satış ve pazarlama iletişimi operasyonlarından Özgür Zeybek sorumlu olacak.

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Özgür Zeybek, çalışma hayatına 2003 yılında Dardanel Gıda’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı. Daha sonra sırasıyla şirket içinde 6 Sigma Proje Müdürü, Ürün Müdürü, Pazarlama Müdürü görevlerinde bulunan Zeybek, Ocak 2011’den bu yana firmada Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive