Coca Cola İçecek zirveye çıktı

24 Haziran 2015 Çarşamba

Coca-Cola Avrasya ve Afrika Grubu tarafından düzenlenen Sürdürülebilirlik Ödülleri’nde, Coca-Cola İçecek, sürdürülebilirlik alanında gerçekleştirdiği örnek çalışmalar nedeniyle, 84 ülkedeki şişeleyiciler arasında , “En Başarılı Şişeleyici” seçilerek, büyük ödülü kazandı

coca-cola-icecek-zirveye-cikti

Anadolu Grubu’nun ana hissedarı olduğu Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya ve Pakistan’da 10 ülkede 23 fabrika ve 10 bini aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren Coca-Cola İçecek (CCİ), Coca-Cola Avrasya ve Afrika Grubu Sürdürülebilirlik Ödülleri’nde 3 ödüle birden layık bulundu. Coca-Cola Avrasya ve Afrika Grubu’nun 2009 yılından beri, 84 ülkedeki şişeleyici ortaklarının sürdürülebilirlik alanındaki başarılarını teşvik etmek amacıyla verdiği Sürdürülebilirlik Ödüllerinin bu yılki kazananları, İstanbul’da düzenlenen törenle açıklandı.

Coca-Cola İçecek sürdürülebilirlikte lider
Coca-Cola İçecek, gecenin büyük ödülünü kazanarak, “En Başarılı Şişeleyici” seçildi. Büyük ödülü üçüncü kez kazanarak büyük bir başarıya imza atan Coca-Cola İçecek, bu yıl ayrıca gençleri spora yönlendiren programları ile aktif yaşam kategorisinde “Mükemmelik” ödülüne ve Coca-Cola İçecek İzmir fabrikası ile çevre kategorisinde dördüncü kez “En İyi Performans Gösteren Fabrika” ödüllerini kazandı. Türkiye operasyonunun başarısına ek olarak Coca-Cola İçecek’in Azerbaycan ve Kazakistan operasyonları da En İyi Şişeleme Operasyonu Büyük Ödülü için ilk 10’a kalan finalist ülkeler arasında yer aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor