Aroma’dan yeni ürün

Aroma'nın yeni ürünü olan, “Aroma Active Günboyu” tahıllı karışık meyveli içecek raflarda yerini aldı. 200 mililitre ambalajıyla günün her saatinde tüketilmesi, aynı zamanda içerdiği lif oranıyla da doyurucu bir ürün olarak tüketicilere sunuldu

Eklenme Tarihi : 20 Mayıs 2014 Salı
aromadan-yeni-urun

Meyvelerin ve tahılların bir arada sunulduğu Aroma Active Günboyu sabah kahvaltısından başlayıp gün içerisinde diğer öğünlerde de rahatça tüketilecek bir içecek. Meyveden gelen vitamin ve mineraller, tahıllar ve lifler sayesinde gün boyu tok tutma özelliğine sahip.

Aroma Active Günboyu tahıllı karışık meyveli içecek, içerdiği karbonhidratlar ile önemli bir enerji kaynağı. Özelikle içerdiği mineraller, vitaminler çocuklar ve yetişkinler için vazgeçilmez maddelerdir. Vitaminler vücudumuzda sentezlenemeyen, dışarıdan alınması zorunlu ve  yaşamsal önemi olan maddeler.

Aroma Active Günboyu, günü yoğun yaşayıp, hızlı ve sağlıklı bir içecek arayanlar için pratik bir seçenek. Elma, muz ve çileğin lezzeti ile hazırlanan bu karışım gün içerisinde istenildiği zaman tüketime hazır.

Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği’ne göre, 100 kilokaloride olması gereken minimum lif miktarı 1,1 gramdır. Bu sebeple Aroma Active Günboyu, iyi bir lif kaynağı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive