Activia’dan yeni bir yaz serinliği

Sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan Activia, yaz sıcaklarında da içeriğindeki farklı meyve sularıyla yeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor: “Activia Fresh”. İçeriğinde yoğurt mayası, probiyotik maya ve taze süt bulunan “Activia Fresh”, nar-ahududu ve misket limon-kivi-elma olmak üzere iki farklı seçeneğiyle raflardaki yerini aldı

Eklenme Tarihi : 24 Temmuz 2013 Çarşamba
activiadan-yeni-bir-yaz-serinligi

Fonksiyonel ürünlerin Türkiye’deki öncülerinden Activia’nın meyve sulu yeni ürünü “Activia Fresh”, sıcak yaz günlerinde fonksiyonel gıda, lezzet ve serinliği birleştiren yeni bir alternatif sunuyor. İçeriğindeki probiyotik sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan "Activia Fresh”’in, nar-ahududu ve misket limon-kivi-elmalı seçenekleri bulunuyor.

İçeriğinde yoğurt mayası ve probiyotik maya ve taze süt bulunan “Activia Fresh”, günün her saati rahatlıkla tüketilebilecek, fonksiyonel bir içecek.  Activia probiyotik yoğurtta olduğu gibi dost bakteriler probiyotikleri içeren Activia Fresh, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olurken serinlemek isteyenlere yeni lezzetler sunuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive