Tüketici “Samsung” dedi

Samsung Electronics Türkiye, Capital Dergisi’nin geleneksel“Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında“Tüketici Elektroniği” kategorisinin zirvesinde yer aldı

Eklenme Tarihi : 29 Nisan 2016 Cuma
tuketici-samsung-dedi

 

Capital’in Adecco işbirliğiyle yayımladığı gelenekselleşen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” Araştırması’nın 2015 şampiyonları, 28 Nisan Perşembe akşamı düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu. 37 farklı sektörden şirketin ödüllendirildiği törende Samsung Electronics Türkiye,“Tüketici Elektroniği” kategorisinin birincisi olarak ödüle layık görüldü.

“Bizim için gurur verici”
Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim ödüle ilişkin açıklamasında şunları ifade etti: “Samsung olarak, sosyal gelişime katkıda bulunma ve yaşamı zenginleştirme misyonu ile ürettiğimiz yenilikçi teknolojilerimiz ve hizmetlerimizin bir yansıması olarak, Capital’in araştırmasında ‘Tüketici Elektroniği’nin en beğenileni seçilmek bizim için son derece gurur verici. Olasılıkların kapısını aralayan teknolojilerimizi insanlarla buluşturmak, markamıza duyulan güvene ve beğeniye layık olmak için çalışmaya devam edeceğiz.”
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive