Rockwell Automation’dan önemli satın alma

Rockwell Automation, dünya çapında enerji kontrolünde tehlikeli durum kontrolü sağlayıcısı, kilitleme-etiketleme hizmetleri ve çözümlerinde lider olan ‘ESC Services’ı satın aldı. Rockwell Automation, ESC Hizmetlerinin bünyesine katılımıyla, kilitleme-etiketleme servis sağlayıcılarında da önemli konuma yükseldi

Eklenme Tarihi : 04 Aralık 2014 Perşembe
rockwell-automationdan-onemli-satin-alma

Rockwell Automation İş Yöneticisi Danışmanı Fordenwalt, satın almayla ilgili olarak şunları söyledi, “ESC Hizmetleri veri tabanlı, bulut-etkin hizmetlerin giderek büyüyen portföyüne güvenliği eklerken, varlık kullanımını artırmak ve kurumsal risk yönetimini güçlendirmek amacıyla Rockwell Automation müşterilerine hizmet sağlayacak."  ESC benzersiz metodolojisi ile Quick Response (QR) kodları kullanarak, varlık bilgileri dış mevzuatlar ve iç güvenlik politikalarına uyumlu olarak taranabiliyor. ESC Services Başkanı Kelly Michalscheck, "Global kilitleme-etiketleme ile çok uluslu şirketler arasında bir büyüme fırsatını temsil eder” dedi.

Bu satın alma Rockwell Automasyonun geniş global ağı ile, ESC-Services kilitleme-etiketleme prosedürleri ve ScanESC çözümleri ile çok sayıda OEM makine üreticilerine daha fazla değer ve ortak çözüm oluşturuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive