P&G’den ramazanın en büyük etkinliği

Feshane’de İstanbulluları ağırlayan P&G Ramazan Festivali, ramazan boyunca Türkiye’yi il il gezen en büyük etkinlik olacak

Eklenme Tarihi : 23 Haziran 2015 Salı
pgden-ramazanin-en-buyuk-etkinligi

P&G Türkiye markaları sponsorluğunda gerçekleşen Ramazan Festivali şehir şehir dolaşıyor. İlki İstanbul Feshane’de başlayan ve eski ramazan duygusunu yeniden yaşatmak amacıyla eğlenceli aktiviteler ve sürpriz hediyelerle renklenen festival, Hacivat Karagöz ve fasıl dinletisi gibi etkinliklerle tüketicilerin anılarını tazeliyor. Olimpik Anneler projesi kapsamında egzersiz alanlarına da ev sahipliği yapan P&G Ramazan Festivali, Ramazan ayı boyunca İzmir, Bursa, Gaziantep, Konya ve Mardin başta olmak üzere 17 ili dolaşacak. Ramazan ayının en büyük etkinliği olma özelliğini taşıyan P&G Ramazan Festivali, bu yıl ülke çapında yaklaşık 1 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Prima, Ariel, Gillette, Orkid ve Head & Shoulders gibi markaların yaratıcısı olan P&G, geleneksel Ramazan eğlencelerini Fairy ve Alo başta olmak üzere Gilette, Prima, İpana, Febreze ve Koleston markalarıyla Türkiye’nin 17 ilinde ramazan ayı boyunca yaşatacak. P&G Ramazan Festivali, 20 Haziranda İstanbul’da Feshane’de başladı. Feshane’deki en büyük etkinlik alanına sahip olan P&G Ramazan etkinliklerinde Fasıl, Hacivat Karagöz gibi geleneksel etkinliklerin yanı sıra eğlenceli ve ödüllü yarışmalar da yapılıyor. Etkinlikler iftar sonrası saat 21.30’da başlayacak. 22 Haziran gününe kadar İstanbul’da devam eden P&G Ramazan Festivali, 24 Haziran’dan itibaren Türkiye’yi il il gezmeye başlayacak.

Alo “Fasıl dinletisi” ile tüketicilerle nostaljiyi buluşturuyor
P&G’nin çamaşır deterjanı markası olan ve beyazlığı ile yıllardır 10 parmağında 10 marifet kadınlarımızın yanında olan Alo da festival alanını nostaljik esintilerle dolduruyor. Alo Sahnesi’nde gerçekleşecek fasıl dinletisi ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Ramazan boyunca 17 şehir gezecek olan festival; Gaziantep, Bursa, Mardin, İzmir, Kayseri, Erzurum, Denizli, Konya, Diyarbakır, Trabzon ve Mardin’de de tüketicilerle buluşarak eğlenceli aktiviteler ve sürpriz hediyelerle Ramazan ayına renk katacak.

Etkinlik 24 Haziran’da Bursa’da, 21 Haziran’da Adana’da, 25 Haziran’da Malatya’da, 27 Haziran’da İzmir’de, 28 Haziran’da Denizli ve Gaziantep’te, 1 Temmuz’da Diyarbakır’da, 2 Temmuz’da Konya’da, 4 Temmuz’da Kayseri’de, 5 Temmuz’da Mardin’de, 6 Temmuz’da Sivas’ta, 9 Temmuz’da Erzurum’da, 10 Temmuz’da Van’da, 14 Temmuz’da Trabzon’da, 12 Temmuz’da Samsun’da, 15 Temmuz’da Ankara’da olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive