İtalyan marka Sivas’ta ilk mağazasını açtı

53 yıllık İtalyan markası ISVEA, yeni satış noktaları ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor. ISVEA, İç Anadolu’nun en büyük şehirlerinden Sivas’ta açtığı ilk mağazayla birlikte Türkiye’de 33 satış noktasına ulaştı

Eklenme Tarihi : 29 Nisan 2015 Çarşamba
italyan-marka-sivasta-ilk-magazasini-acti

Türkiye pazarına girdiği andan itibaren perakendecilik stratejisi ile hızlı bir şekilde büyümeye başlayan ISVEA; İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmit gibi farklı şehirlerdeki girişimlerine İç Anadolu Bölgesi'nde bir yenisini daha ekledi. ISVEA artık Sivas’ta da ödüllü tasarımlarını ve yeni koleksiyonlarını tüketicinin beğenisine sunuyor. Sivas Merkez’de en yoğun cadde üzerinde açılan mağazada ISVEA ürünleri sergilenecek.

Yarım asırlık İtalyan banyo markası ISVEA’nın Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptığını ve Türk tüketicilerden tam not aldığını belirten ISVEA Genel Müdür Yardımcısı Yakup Fırat, “Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüş bizleri motive ediyor. Mağaza açılışlarımızı hızlandırdık, şu anda Türkiye’de 33 noktadayız. Bu yıl sonuna kadar 17 mağaza daha açarak toplamda 50 satış noktasına ulaşacağız. Türkiye’de en beğenilen markalardan biri olmayı hedefliyoruz.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive