Hasbro Türkiye'ye yeni isim

Hasbro Türkiye'de 8 yıldır Pazarlama Müdürü olarak görevini sürdüren Arzu Çeltekoğlu, 1 Temmuz 2012 itibarıyla Hasbro Türkiye ve MENA Pazarlama Direktörlüğü'ne getirildi. Çeltekoğlu, Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin pazarlama yönetiminden de sorumlu olacak

Eklenme Tarihi : 11 Temmuz 2012 Çarşamba
hasbro-turkiyeye-yeni-isim

Boğaziçi Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Arzu Çeltekoğlu, kariyerine Ürün Yöneticisi olarak Sagra'da başladı. Sagra'dan sonra McCann-Erickson reklam ajansında 3 yıllık bir reklamcılık deneyimi olan Çeltekoğlu, son 12 yıldır Hasbro'da çeşitli kademelerde ulusal ve uluslararası pazarlama görevleri üstlendi.

1984 yılında bir Türk firması olarak kurulan İntertoy, dünya oyuncak devi Hasbro'nun 1999 yılında hisselerini satın almasıyla yüzde 100 uluslararası bir yapıya geçerek Hasbro'nun Türkiye ofisi olarak faaliyet göstermeye başladı.

Markalı oyun ve oyuncak sektöründe önde gelen bir yeri olan Hasbro Türkiye, ülkemizde Monopoly, Tabu, Jenga, Transformers, Spider-Man, Star Wars, Play-Doh, Playskool, My Little Pony ve Littlest Pet Shop Minişler gibi markalarıyla çok geniş bir tüketici yelpazesine ürünlerini ulaştırıyor. Hasbro Türkiye 2009 yılında 25'inci kuruluş yılını kutladı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive