Trakya Cam teknolojik ürünlerini tanıttı

Türkiye’nin lider düzcam üreticisi Trakya Cam Sanayii AŞ, Perakende Günleri 2014 Fuarı’nda sergilediği ileri teknoloji ürünleriyle dikkat çekti

Eklenme Tarihi : 28 Kasım 2014 Cuma
trakya-cam-teknolojik-urunlerini-tanitti

Şişecam iştiraklerinden Trakya Cam, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Perakende Günleri 2014’te ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Trakya Cam fuarda enerji tasarrufu, güvenlik, gürültü kontrolü ve dekorasyonda şeffaflık unsurlarını taşıyan üstün özellikli yeni cam ürünlerini tanıttı.

İleri teknolojiyle yeni ürünler geliştiren Trakya Cam, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Perakende Günleri 2014 Fuarı’nda ziyaretçilerle yenilikçi ürünlerini tanıştırdı.

Fuarda ‘enerji verimliliğinde cam’, ‘cephe kaplamada cam’, ‘emniyet ve güvenlikte cam’ ile  ‘dekorasyonda cam’ ana başlıkları altında yer alan ürünlerini tanıtan Trakya Cam, standında Isıcam Konfor test tüneli kurarak, ziyaretçilere ayrı bir deneyim yaşattı. Etkin enerji tasarrufunun yanı sıra temperlenebilir olması nedeniyle emniyet ihtiyacını da karşılayan yüksek performanslı TRC Coolplus T kaplamalı camları hakkında ziyaretçilere ayrıntılı bilgilerin verildiği stantta ayrıca, TRC Lameks extra clear ile TRC Helio clear ve TRC Helio extra clear ürünleri de mankenli vitrin uygulamaları ile sergilendi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive