Deodorant taşımak zor geliyorsa: Fresh’n Soft Deo

Kişisel bakım ürünlerine bir yenisini ekleyen “Fresh’n Soft Deo” Deodorantlı Islak Mendil, ciltte tazelik hissi yaratıyor. Günlük temizlik için ideal olan “Fresh’n Soft Deo”, hem kadın hem erkekler için uygun özellikte

Eklenme Tarihi : 21 Ocak 2013 Pazartesi
deodorant-tasimak-zor-geliyorsa-freshn-soft-deo

Erkekler genellikle çantasız dolaştıkları için yanlarında deodorant bulunduramazlar. Kadınlar ise, çantalarında yer kaplayan deodorant şişelerinden ve ter kokusundan muzdaripler. Erkeklerin deodorant taşıyamama, kadınların da deodorant taşıma derdine sorun verecek bir çözüm olan, en küçük cebe bile kolayca sığabilen “Fresh’n Soft Deo” Deodorantlı Islak Mendil, istenmeyen kokuları uzaklaştırırken, teninizi de tazeleyecek.

“Fresh’n Soft Deo” Deodorantlı Islak Mendil gözenekleri kapatmadan cilde tazelik verirken, ter kokusunu engellemeye yardımcı oluyor. Tekli paketlerle kullanıma sunulan “Fresh’n Soft Deo” pratik kullanımı ile çantalarda, ceplerde yerini alacak.

Pudrasız formüllü “Fresh’n Soft Deo” Deodorantlı Islak Mendil
Renkli kıyafetlerdeki beyaz lekelenmeyi de önleyen “Fresh’n Soft Deo” Deodorantlı Islak Mendil özel yeteneği pudrasız olmasından ileri geliyor. “Fresh’n Soft Deo” Deodorantlı Islak Mendil hayatınıza girdiğinde severek giydiğiniz renkli kıyafetiniz beyaz bir lekeyle istenmeyen bir görüntüye sahip olmayacak.

Sürekli deodorant taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran “Fresh’n Soft Deo”, 12 adet tekli mendil taşıyan kutusunun yer kaplamaması bir yana, ayrı ayrı paketlenen ambalajlarıyla küçük çantalar ve cepler için de ideal.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive