De'Longhi Braun'u bünyesine kattı

11 Şubat 2014 Salı

Kahve makinesi ve buhar kazanlı ütüde Avrupa’nın lider markası olan De’Longhi, Türkiye’deki hedeflerine emin adımlarla ulaşıyor. Mutfak ürünleriyle tanınan İngiliz markası Kenwood’u bünyesine katmasının ardından, diğer bir dünya devi olan Braun Elektrikli Ev Aletleri ile de globalde lisans anlaşması imzalayan Grup, Türkiye’de kendi sektöründe ilk üçe girmeyi hedefliyor

delonghi-braunu-bunyesine-katti

Mutfak ürünleriyle tanınan İngiliz markası Kenwood’u bünyesine katmasının ardından, diğer bir dünya devi olan Braun Elektrikli Ev Aletleri ile de globalde lisans anlaşması imzalayan Grup, Türkiye’de kendi sektöründe ilk üçe girmeyi hedefliyor.

Dünya sıralamasında en büyük 3’üncü elektrikli ev aletleri üreticisi olan De’Longhi, büyümesini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda globalde, İngiltere’nin gıda hazırlama devi Kenwood’u bünyesine katan Grup, elektrikli ev aletleri kategorisinin süresiz lisans, üretim ve envanter hakkını satın aldığı Braun ile de gücüne güç katıyor. Kaliteli Alman mühendisliği ve güveni ile öne çıkan Braun, 2014 yılı için tüketiciye hem blendır hem de ütü kategorisinde inovatif, patentli ürünler sunmaya hazırlanıyor.  

Braun Türkiye’de Parlayacak
Braun markası ve ilgili patentlerinin sınırsız kullanım hakkının sahibi olan De’Longhi Group, 2014 yılı için bu markayla ilgili planlarına hız verdi. Yeni yıl hedeflerini sektördeki ilk üç oyuncudan biri olmak şeklinde açıklayan De’Longhi Bosphorus Türkiye Genel Müdürü Filippo Trau, Ocak ayı itibariyle yeni ürünler de getireceklerinin altını çizdi ve bunların lansmanları konusunda iki büyük distribütörleri ile beraber hareket edeceklerini belirtti.