Arzum’a yeni Ar-Ge direktörü

Arzum’un yeni Ar-Ge Direktörü Mehtap Yıldız oldu. Son olarak Homend AŞ'de İş Kolu Direktörlüğü yapan Yıldız, Mart ayı itibariyle Arzum'da Ar-Ge Direktörü olarak devam edecek

Eklenme Tarihi : 26 Mart 2014 Çarşamba
arzuma-yeni-ar-ge-direktoru

Kullanıcıların yaşamlarını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler sunan Arzum’un yeni Ar-Ge Direktörü, sektörün deneyimli ismi Mehtap Yıldız oldu. Son olarak Homend AŞ’de İş Kolu Direktörü olarak görev yapan ve markanın kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Yıldız, Mart ayı itibari ile Arzum Ar-Ge Direktörlüğü’ne getirildi.

Anadolu Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Yıldız, elektrikli ev aletleri sektörüne 1995 yılında Esco AŞ’de Üretim Müdürü olarak adım atanmasının ardından, 1998 yılında Eksen AŞ’de ‘üretim ve ürün geliştirme direktörü’ olarak çalışmaya başladı. Eksen AŞ’de 11 yıl süren çalışma hayatı boyunca çok sayıda başarılı projeyi hayata geçiren Yıldız, 2009 yılında Homend AŞ’de  İş Kolu Direktörü olarak kariyerine devam etti. Homend AŞ’de ürün geliştirme / pazarlama ve tedarik zinciri ekseninde çalışmalarını sürdüren Yıldız, ürün gamı yaratma ve zincir satış, kurumsal yönetim ve e-ticaret yönetimi konularında da sorumluluk üstlendi.

5 farklı üründe patent sahibi olan Mehtap Yıldız’ın yine farklı ürün gruplarında tasarım ödülü alan projeleri bulunuyor. Evli ve 1 çocuk annesi Yıldız, iyi derecede İngilizce biliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive