Novada Edremit’te geri sayım başladı

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçi ile buluşan Novada Edremit’in Kuzey Ege’deki ilk H&M mağazasına ev sahipliği yapacağı ikinci fazı Mayıs ayında açılacak

Eklenme Tarihi : 11 Mart 2016 Cuma
novada-edremitte-geri-sayim-basladi

İzmir – Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit, mağaza teslimlerine başlanan ikinci fazıyla birlikte toplam 25 bin metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası 65 markaya ulaşacak.


Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te yer alan Novada, yeni açılacak H&M, LC Waikiki, Koton, Colin’s, Roman, U.S. Polo Assn., Derimod, Flo, Greyder, Bambi, Penti, Katia&Bony, MadameCoco, YvesRocher, Koçtaş ve diğer  mağazaları ile Körfez’in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak bölgenin sosyal yaşamını renklendirmeyi sürdürecek.

 

Kiralama ve AVM Yönetimi Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Edremit, geçtiğimiz yıldan beri Edremit ve Akçay’ın yanı sıra Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Burhaniye, Gömeç ve Havran gibi körfez çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor. Birinci ve ikinci etki alanlarında 600 bin, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılayacak.


İkinci fazıyla daha da büyüyecek olan alışveriş merkezi, yeni markaları 7 salonlu Cinemarine sinemaları ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yaşam merkezi olmaya ve Edremit’in gelişen ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive