Novada Edremit’in 2’nci fazında teslimler başladı

19 Şubat 2016 Cuma

İlk fazı 2015 yılının Temmuz ayında ziyaretçiyle buluşan Novada Edremit’in Kuzey Ege’deki ilk H&M mağazasına ev sahipliği yapacağı 2’nci fazı, 2016’nın ikinci çeyreğinde açılıyor

novada-edremitin-2nci-fazinda-teslimler-basladi

İzmir-Çanakkale karayolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında yer alan Novada Edremit’te, mağaza teslimlerine başlandı.

2’nci fazıyla birlikte toplam 25 bin metrekare kiralanabilir alanda ulusal ve uluslar arası 65 markaya ulaşacak.
Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te yer alan Novada; yeni açılacak H&M, Koton, US Polo Assn., Derimod, Flo, Roman, LCWaikiki ve Koçtaş mağazalarıyla Körfez’in en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak bölgenin sosyal yaşamını renklendirmeyi sürdürecek.

Kiralama ve AVM
Yönetimi Turkmall tarafından gerçekleştirilen Novada Edremit, geçtiğimiz yıldan beri Edremit ve Akçay’ın yanı sıra Ayvalık, Altınoluk, Küçükkuyu, Burhaniye, Gömeç ve Havran gibi körfez çevresinde yer alan diğer bölgelere de hitap ediyor.

AVM, birinci ve ikinci etki alanlarında 600 bin, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılayacak.

2’nci fazıyla daha da büyüyecek olan alışveriş merkezi, yeni markaları 7 salonlu Cinemarine sinemaları ve seçkin etkinlikleri ile bölgenin yaşam merkezi olmaya ve Edremit’in gelişen ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecek.