Corio Türkiye’ye yeni isim

Corio Türkiye’de Operasyon ve Varlık Yönetimi Departmanı Semet Yolaç Canlıel’e emanet edildi. Canlıel, dün itibarıyla yeni görevine başladı

Eklenme Tarihi : 06 Mayıs 2014 Salı
corio-turkiyeye-yeni-isim

2001 yılına profesyonel çalışma hayatına başlayan Semet Yolaç Canlıel, Corio Türkiye’deki görevine başlamadan önce, AVM MFI Partners’da Yönetim Direktörü ve ECE Türkiye’de AVM Müdürü olarak çalıştı.

Avusturya Lisesi ardından Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Canlıel, CSM (Certified Shopping Center Manager) ve CMD (Certified Marketing Director) sertifikalarına sahip ve halen ICSC bünyesinde eğitmen olarak görev alıyor.

Şu anda, Corio’nun, Türkiye’deki portföyü, 510 milyon euro değerindeki 7 operasyonel alışveriş merkezinden oluşuyor ve amacı Türkiye’deki portföyünü daha da güçlendirmek. Corio, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin yönetimi için güçlü bir yerel takım oluşturdu ve bu takımı Corio’nun Avrupa çapındaki bilgisi ve tecrübesiyle destekliyor. Corio, sürdürülebilir gözde buluşma mekanları yaratarak, Türkiye pazarındaki önemli oyunculardan biri olmayı hedefliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive