Rahat uykunun sırrı Koçtaş’ta

Koçtaş, kışın iyiden iyiye kendini hissettirdiği şu günlerde evlerde sıcak bir hava estirecek yastıklar, yorganlar, battaniyeler ve nevresim takımları gibi uyku grubu ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor

Eklenme Tarihi : 14 Kasım 2014 Cuma
rahat-uykunun-sirri-koctasta

Koçtaş rahat uyku için uyku grubu ürünleriyle ziyaretçilerini bekliyor. Medivista Yastıkları boynu destekleyen medikal özelliği ile rahat bir uyku uyumanızı ve güne enerjik başlamanızı sağlarken; Lara Kaz Tüyü Yorgan, orta ısıtma derecesi ile konforlu bir uyku için vazgeçilmez olmaya aday. Çift taraflı kullanılabilen Alegra Battaniye ise ekstra yumuşak dokusu ile evin her köşesinde sıcacık ve rahat bir kullanım sunuyor.

Çarşafları, yastık ve yorgan kılıfları ayrı ayrı satılan Mix&Match ürünleri, yatak odalarında renklerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Yüzde 100 pamuk olan Mix&Match ürünleriyle, renkleri dilediğiniz kombinasyonda kullanabilir; küçük değişiklerle odanıza yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Koçtaş’ın evin her bölümünde, farklı tarzlara yönelik geniş ürün seçenekleri ile tarzınızı evinize yansıtmak için size en yakın Koçtaş mağazasına uğrayabilir; ya da, Koçtaş’ın müşteri hizmetleri numarası, mobil uygulaması veya internet mağazasıyla, kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive