Koçtaş’tan profesyonellere yönelik çözümler

Koçtaş, müşterilerine özel çözüm ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Sektör profesyonellerine ve uzmanlarına özel hizmet ve ürünler sunan Koçtaş, rehber niteliği taşıyan 436 sayfalık ‘Yeni Ticari Kataloğu’nu müşterilerinin beğenisine sundu

Eklenme Tarihi : 24 Haziran 2015 Çarşamba
koctastan-profesyonellere-yonelik-cozumler

Ev geliştirme sektörüne hizmet veren Koçtaş, ‘Daha Güzel Evler, Daha Güzel Hayatlar’ sloganıyla yenilikçi fikir ve çözümlerle sektörde fark yaratıyor. Koçtaş tarafından hazırlanan ve yapı sektöründeki profesyoneller ve uzmanlara hitap eden yeni Ticari Katalog’da, Koçtaş’ın geniş ürün gamı ve marka seçenekleri tek bir kaynakta toplandı.

436 sayfalık kapsamlı katalog, ticari müşterilerin ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri bir araya getiriyor.
Koçtaş’ın Ticari Kataloğu, tüm ticari ve profesyonel Koçtaş müşterileri için bir rehber niteliği taşıyor. Katalogda uzman görüşlerinin yanı sıra inşaat ve ahşap ürünlerinden el aletleri ve nalburiyeye, banyo ürünlerinden boya kategorisine kadar yaklaşık 5 bin çeşit ürün yer alıyor.

Koçtaş, yeni kataloğun yanı sıra toplu alım yapan ticari müşterilerine özel ‘Koçtaş Ticari Kart’ ve az az ama sık alışveriş yapan ‘Usta’ müşterilerine özel ‘Koçtaş Boyacı Kart’ uygulamalarını da tek bir kartta, ‘Ticari Kart’ adı altında birleştirdi.

Profesyonellere profesyonelce hizmet sunan Koçtaş’ın ‘Yeni Ticari Kataloğu’unda uzman danışmanlık hizmeti, özel avantajlar ve binlerce ürün çeşidi sizleri bekliyor. Koçtaş’ın ‘Yeni Ticari Kataloğu’nu www.koctas.com.tr internet mağazası, https//m.koctas.com.tr mobil mağaza ve akıllı telefon&tabletlere yüklenebilen mobil uygulamaların “Kataloglar” bölümünden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive