Koçtaş’ın 38’inci mağazası Kahramanmaraş’ta

Koçtaş, Anadolu illerinde yaygınlaşma stratejisi doğrultusunda, son mağazasını Kahramanmaraş’ta hizmete açtı. Koçtaş’ın toplam mağazası 38’e ulaştı

Eklenme Tarihi : 09 Mayıs 2013 Perşembe
koctasin-38inci-magazasi-kahramanmarasta

Koçtaş, mağaza yatırımlarına Anadolu illerinde de devam ediyor. Koçtaş 38’inci mağazasını Kahramanmaraş’ta, Piazza AVM’de hizmete açtı. Koçtaş’ın Piazza AVM’deki mağazasının resmi açılış törenine Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Koçtaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Y. Koç; Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grubu Başkanı Tamer Haşimoğlu ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu’nun yanı sıra Kahramanmaraş’ın mülki, idari ve yerel yöneticileri de katıldı.

20 ilde 38 mağazada 200 bin metrekareyi aşan satış alanına ulaştı
Koçtaş’ın Kahramanmaraş Piazza AVM’deki 4 bin 300 metrekare satış alanı büyüklüğüne sahip mağazasında 90 kişi istihdam ediliyor. Kahramanmaraş mağazasının açılmasıyla birlikte Koçtaş’ın toplam satış alanı 20 ildeki 38 mağazasıyla 200 bin metrekareye ulaşmış oldu. Kahramanmaraş Koçtaş’ta yapı malzemelerinden ev dekorasyon ürünlerine, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, mobilyadan ev tekstiline kadar 40 binden fazla ürün tüketiciyle buluşacak.

Bu yıl 3 yeni mağaza açılacak
Ali Y. Koç, Kahramanmaraş Koçtaş’ın hizmete girmesini kurumsal hedeflere yaklaşmak, Anadolu’nun dört bir yanında güçlenmek adına son derece önemli bir adım olarak değerlendirdiğini söyledi. Koç, “Bu yıl açmayı hedeflediğimiz 3 yeni mağazamız ile büyüme ve yaygınlaşma stratejimize hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive