EuroShop'ta Üçge rüzgarı esti!

20 Mart 2017 Pazartesi

Mağaza ekipmanları ve raf sistemleri konusunda sektörünün lider firmaları arasında yer alan Üçge, alanıyla ilgili olarak geliştirdiği yeni ürün ve çözümleri ile perakende sektörünün en büyük fuarı olan Euroshop 2017’de dünya perakende sektörünün ilgi odağı oldu. Üçge, 400 metrekarelik dev standında üretim, kalite ve tasarım gücü ile global bir marka olduğunu bir kez daha tescillemenin gururunu yaşadı. Fuarda ulusal ve uluslararası perakende firmaları ile çok önemli görüşmeler gerçekleştiren Üçge, 2017’de büyük projelere imza atmaya hazırlanıyor

euroshopta-ucge-ruzgari-esti

Perakende sektörünün en büyük fuarı olan Euroshop’ ta bu yıl; 128 bin metrekarelik net sergi alanında 61 ülkeden 2 bin 368 firma yer aldı ve fuara 113 bini aşkın ziyaretçi katılım gösterdi.

 

“Euroshop’ta ürünlerimizin gücü ile ön plana çıktık”

Başarılı bir fuar geçirdiklerini belirten Üçge Genel Yönetmeni Esra Güven fuarı şöyle değerlendirdi: “1993’de düzenlenen EuroShop’a katılan ilk Türk firmasıyız ve devamında aralıksız katılımcı kimliğimizle fuarda yer alıyoruz. Bu yıl da yaklaşık 400m2’lik standımızda perakende sektörüne yönelik yeni çözümlerimiz ile hem mevcut müşterilerimizi hem de potansiyel ve yeni pazar müşterilerini ağırladık. Mağazalardaki tüketici davranışları ve beklentileriyle ilgili bilimsel çalışmalar ürünlerimizin gelişim sürecine de yansıdı. Bu çalışmalar ışığında müşteri beklentisi ve pazar beklentisine göre ürün segmentini çok iyi ortaya koyduk. Ayrıca birçok firma daha çok stant görselliğiyle ön planda iken biz, ürünlerimizin gücü ve ferah bir atmosfer sunan standımızla ön plana çıktık. Dinamik ekibimiz ile birlikte tüm müşterilerimizi Türk çayı ve Türk kahvesi ikramımızla ağırladık. Sunduğumuz atmosfer çok beğeni kazandı.”

 

“Türk markaları ile işbirliği yaptık; süpermarket atmosferi yarattık ”

Türk markalarıyla yapılan işbirliğinden bahseden Esra Güven, ziyaretçilerin açılışa hazır bir marketle karşılaştığını şu sözlerle açıkladı: “Ayrıca fuarda Türk markaları ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği standımıza farklı bir atmosfer ve renk kattı. Bu projede sektörünün en önemli markaları arasında yer alan Uludağ İçecek, Penguen Gıda ve Doğuş Çay ürünlerinin raflarımızda yer alması yeni raf sistemlerimizin fonksiyonlarını daha çok öne çıkardı. Ziyaretçilerimizi açılışa hazır bir süpermarket atmosferinde karşıladık.”

 Fuarda gerçekleştirilen görüşmelerle Üçge’nin önemli projeler gerçekleştireceğini söyleyen Esra Güven, “Son olarak şunu açıkça ifade edebiliriz ki; Perakende sektörüne anahtar teslim projeler üreten dünyanın sayılı firmalarından biri olarak ve yine dünya markalarının mağazalarını donatan yüzde yüz yerli sermayeli bir firma olarak bu gücümüzü, fuarda gördüğümüz ilgi ile bir kez daha hissettik ve gururlandık. Toplamda beş gün süren fuarın başından sonuna kadar yoğun görüşmeler gerçekleştirdik ve Üçge ekibi olarak pek çok işbirliği fırsatları ile döndük.” dedi.

 

Yeni bir gelişme olarak Almanya’daki yapılanmalarının da tamamlanmak üzere olduğunu belirten Güven; 90 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak perakende sektörüne uluslararası platformda daha kolay ulaşabilmek ve hizmet verebilmek için artık Almanya’da da olacaklarını ifade etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri