Eti’ye ödül

20 Eylül 2012 Perşembe

Eti, MediaCat Dergisi tarafından düzenlenen Felis 2012 Ödülleri’nde “50’nci Yıl Sürpriz Mutluluk Etkinlikleri” ile “Kurumsal İmaj, Strateji, İletişim” kategorisinde ödüle layık görüldü

etiye-odul

Eti, “50’nci Yıl Sürpriz Mutluluk Etkinlikleri” kampanyası ile MediaCat Felis Ödülleri 2012’de, “Kurumsal İmaj, Strateji, İletişim” kategorisinde ödül almaya hak kazandı. “Mutluluk İki Parmağının Arasında” mottosuyla yürüyen Eti, geçtiğimiz yıl kuruluş yıldönümü dolayısıyla yurdun dört bir yanında “50’nci Yıl Sürpriz Mutluluk” organizasyonları gerçekleştirdi. Eti, 50’nci Yıl pazarlama faaliyetleri ile daha önce Türkiye’de benzeri yapılmamış, toplumun her kesimini kucaklayan sürpriz etkinlikler eşliğinde geniş kitlelere ulaşmayı hedefledi.

Eti Pazarlama Hizmetleri Müdürü Merve Erdebil, Güzel Sanatlar Saatchi& Saatchi’nin kampanyasını hazırladığı “50’nci Yıl Sürpriz Mutluluk Etkinlikleri”nin başarısı hakkında şunları söyledi: “İlklerle anılan, Türkiye’ye mal olmuş, herkesin sevdiği, yenilikçi bir marka olarak 50’nci kuruluş yıldönümümüzü, şirketimizin büyüklüğünü, başarılarını anlatan klasik bir kutlama kampanyası yerine, Türkiye’nin farklı illerinde daha önce hiç yaşanmamış sürprizler planlayarak, tüketicilerimizin hayatlarına küçük mutluluk katarak kutlamayı tercih ettik. Bu etkinliklere katılan kişilerin gerçek mutlulukları TV filmi, sosyal medya, açık hava ve sinema gibi mecralarda paylaşılarak tüm Türkiye’ye yaşatıldı. Daha önce de çeşitli ödüllere layık görülen bu çalışmalarımızın şimdi MediaCat Felis 2012 Ödülü ile taçlandırılmasının mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.” 

Eti 50’nci yıl kutlamalarında neler yapmıştı?
Ön hazırlıkları altı ay süren Eti’nin projelerinin ilki Mersin’de gerçekleştirildi. Eti, bulunduğu coğrafya nedeniyle merkezinde 30 yıldır hiç kar yağmayan Mersin’e kar yağdırdı. Etkinlik için Avrupa’dan, yoğunluk ayarları ve çalışma şiddeti ayarlanabilen jet motorlu kar makineleri getirildi. Damperli tırlarla şehir merkezine transfer edilen kar makineleri ile toplamda 120 ton kar kullanıldı.
Bir gün öncesinden başlayan hazırlıklarla etkinlikte, 600 metrekarelik bir alan yerden 50 santimetre yüksekliğinde doğal karla kaplandı.

Markanın ikinci sürpriz etkinliği Türk pop müziğinin duayenlerinden Mazhar Alanson ile gerçekleştirildi. Usta sanatçı bir sokak şarkıcısı kılığına girerek, Beyoğlu Tünel Meydanı’nda beklenmedik bir şekilde sevenlerinin karşısına çıktı ve sürpriz bir sokak konseri verdi. Eti, “Sürpriz Mutluluk” etkinliği kapsamındaki bir diğer heyecanı ise Rize Çamlıkköy’de yaşattı. Hayatlarında daha önce hiç sinemaya gitmemiş Rize Çamlıkköy sakinleri, köye özel olarak kurulan açık hava sinemasında üç boyutlu (3D), “Rio” filmi ile sinema keyfi yaşadı. Böylelikle binlerce insan Eti’nin 50’nci kuruluş yıldönümü etkinlikleri sayesinde sürpriz mutluluklar yaşadılar. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri