ETİ’den açıklama

22 Temmuz 2016 Cuma

ETİ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı 15 Temmuz darbe girişimi hakkında açıklamada bulundu.

etiden-aciklama

"Millet iradesine ve demokrasiye karşı yapılmış olan bu kalkışmaya, hükümetimiz, muhalefetimiz ve halkımız, tüm sivil toplum kuruluşları ve basını ile birlikte büyük bir direnç göstermiştir. Bu durum Türk halkının demokrasiye olan bağlılığını ortaya koymaktadır. Yüce Türk milletinin kenetlenerek birlik ve beraberlik ruhu ile tam bir dayanışma içinde demokrasimize ve  devletimize  sahip çıkmış olması bu zor günleri daha hızlı aşacağımıza olan inancımızı arttırmıştır.

ETİ Şirketler Grubu olarak her zaman olduğu gibi bu süreçte de demokrasimize ve devletimize olan güvenimizle Türkiye ekonomisinin güçlenmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' ilkesine olan tam inancımızla, devletimize ve milletimize geçmiş olsun."


 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri