Eti Çocuk Tiyatrosu’ndan özel gösterim

27 Mart 2014 Perşembe

‘Dünya Tiyatrolar Günü’ne özel gösterim hazırlayan Eti Çocuk Tiyatrosu, işitme engelli öğrencilere özel sunum yaptı

eti-cocuk-tiyatrosundan-ozel-gosterim

Bugüne kadar 1,5 milyona yakın çocuğu ücretsiz olarak tiyatro ile buluşturan Eti Çocuk Tiyatrosu, yeni oyunu “Kral Çıplak” ile 27 Mart (bugün) Dünya Tiyatrolar Günü’nde, İstanbul Fatih - Mimar Sinan İşitme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencilerine özel bir gösterim sergiledi. İşitme engelli öğrencilere yapılan özel gösterim esnasında, oyunun replikleri sahnenin iki yanından işaret dili ile çocuklara aktarıldı.

Türkiye’nin lider gıda üreticileri arasında yer alan Eti tarafından hayata geçirilen Eti Çocuk Tiyatrosu, 13’üncü yılında da Türkiye’yi karış karış gezmeye devam ediyor. “Kral Çıplak” oyunu ile çocuklarla buluşan Eti Çocuk Tiyatrosu, çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlarken, kendilerini daha iyi ifade etmelerine de imkân sağlıyor.

120 bin çocuğu daha tiyatroyla buluşturacak
2001 yılından beri Hakkari’den Edirne’ye, Lefkoşa’dan Üsküp’e kadar yurtiçinde ve yurtdışında onlarca şehirde 1,5 milyona yakın çocuğa ulaşarak ücretsiz tiyatro oyunları sergileyen Eti Çocuk Tiyatrosu, çocuklara tiyatro sevgisini aşılamaya devam ediyor.

Bugüne kadar “Bisküvi Adam”, “Kakaolu Olsun”, “Alaaddin’in Sihirli Lambası”, “Âlice Harikalar Diyarında”, “Pinokyo” ve “Çizmeli Kedi” adlı oyunlarıyla çocuklarla buluşan Eti Çocuk Tiyatrosu, bu sezon ise “Kral Çıplak” ile 45 il ve ilçede 120 bin çocuğa daha ulaşmayı hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri