Engeller gülen yüzlerle aşılacak

15 Nisan 2013 Pazartesi

Anatolium Ankara, 15-24 Nisan günleri arasında anlamlı bir projeye ev sahipliği yapacak. Ankara’nın farklı okullarından ilköğretim öğrencileri “Engelleri Aşıyoruz” etkinliğinde buluşacak

engeller-gulen-yuzlerle-asilacak

Anatolium Ankara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir aya yayılan farklı etkinliklerle kutluyor. Anatolium, Ankara’nın farklı okullarından ilköğretim öğrencilerini anlamlı bir sosyal sorumluluk projesinde buluşturacak.

15-24 Nisan günleri arasında gerçekleştirilecek  “Engelleri Aşıyoruz” etkinliğine katılan çocuklar, düzenlenecek gülen yüz atölyesinde gülen yüz maskları yapacak ve el emeği tasarımlarını satışa sunacak. “Mutluluk paylaştıkça çoğalır” fikrinden yola çıkılan etkinlikte gülen yüz masklarının satışından elde edilen gelir Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışlanacak.

Anatolium Ankara’nın bu anlamlı projeye katılan çocuklara bir de sürprizi var. “Engelleri Aşıyoruz” etkinliğine katılan tüm çocuklara projenin anısına gülen yüz şeklinde kumbaralar hediye edilecek.

Anatolium Ankara’nın 23 Nisan kutlamaları Dilek Ağacı, Bahar Şenliği, Pozitif Aile İletişim Semineri gibi renkli etkinliklerle ve çocuk kulübü atölyeleriyle ay sonuna kadar devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri