En İyi Perakende Reklam Ödülü, Outlet Center İzmit’e hazırlanan çalışma oldu

05 Mart 2013 Salı

28 Şubat’ta gerçekleştirilen 10’uncu Kırmızı Basında En İyiler Ödül Töreni'nde, Outlet Center İzmit’in reklam ajansı Grey İstanbul'un hazırladığı “Outlet Center İzmit'te Yılbaşı Alışverişi” konulu basın ilanı "Basında En İyi Perakende Reklamı” kategorisinde Kırmızı ödülü kazandı

en-iyi-perakende-reklam-odulu-outlet-center-izmite-hazirlanan-calisma-oldu

10’uncu Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri 2011 - 2012 katılım dönemi 5 Aralık’ta başlamış ve 4 Ocak’ta sona ermişti. Basında En İyiler Reklam Ödülleri 28 Şubat’ta sahiplerini buldu.

Kırmızı Ödülleri’ne bu yıl, ilk kez 1 Kasım 2011 - 31 Aralık 2012 arasında yayınlanmış reklamlar katıldı. Kırmızı’nın 10’uncu yılında 65 ajans, 759 reklam içeren 597 başvuru gerçekleştirdi. Kırmızı’ya katılan çalışmaları sektörün deneyimli reklamcı ve reklam verenlerinden oluşan 18 kişilik bir jüri değerlendirdi. Kırmızı Ödülleri’nin kapsamı, 4 yeni kategori ile dijital medyada gerçekleşen iletişim kampanyalarını da içerecek şekilde genişledi.

Ödül Töreni’nde, Outlet Center İzmit’in reklam ajansı Grey İstanbul’un hazırladığı “Outlet Center İzmit'te Yılbaşı Alışverişi” konulu basın ilanı "Basında En İyi Perakende Reklamı" kategorisinde Kırmızı ödülünün sahibi oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri