Üçge, Kalite ve Başarı Sempozyumu'na destek veriyor

10 Nisan 2013 Çarşamba

11’inci Kalite ve Başarı Sempozyumu 12-13 Nisan günlerinde “Geleceği Hazırlamak” temasıyla KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD işbirliğinde; Bursa Valiliği, Uludağ Üniversitesi, Uludağ İhracatçı Birlikleri ve Aiesec Bursa Şubesi’nin destekleriyle Bursa’da Almira Otel’de düzenleniyor

ucge-kalite-ve-basari-sempozyumuna-destek-veriyor

Üçge, "Sempozyum Düzenleme Kurulu Üyesi" ve aynı zamanda "Destek Sponsoru" olduğu sempozyuma 10 kişilik bir ekiple katılacak. Üçge DRS de bu önemli organizasyonda standıyla yer alacak ve sempozyum süresince katılımcılarla buluşacak.

Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir ortam bırakmak için özel ve kamu sektörü, STK temsilcileri ve akademisyenler sempozyumda bir araya gelecek. Teknoloji, çevre, finans, gıda, sağlık, gönüllük, eğitim sistemi geleceği öngörmek için sempozyumda tartışmaya açılacak.

Sempozyumda 1 ana oturum, 7 alt oturum, Bursa Kalite Ödül töreni, Yaşam Kalitesi Paneli, Kalite ve Başarı Fuarı, performans gösterisi, Sempozyum hatırası köşesi gibi pek çok etkinlik yer alacak. Sempozyum programına http://sanalnet.com/kalder/ linkinden ulaşabilirsiniz.