Üçge Bayii Konsept, Adana Gıda Ambalaj Fuarı’ndaydı

7’nci Gıda Ambalaj ve Market Ekipmanları Fuarı, Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Fuarda Üçge Bayii Konsept Mağaza Ekipmanları 65 metrekarelik standıyla yer aldı

Eklenme Tarihi : 09 Mayıs 2013 Perşembe
ucge-bayii-konsept-adana-gida-ambalaj-fuarindaydi

Tüyap Adana Fuarcılık AŞ tarafından organize edilen fuarda gıda, yiyecek, içecek, gıda işleme teknolojisi, ambalaj ve plastik ve kauçuk teknolojisi sektörlerindeki yerel, ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçiler bir araya geldi.

Üçge Bayii Konsept Mağaza Ekipmanları Genel Müdürü Hasan Yıldırım, “Standımızda Üçge ve Eurometall markalarımıza ait mağaza ekipmanları, raf sistemleri, market ekipmanları ürünlerimizi sergiledik. Fuara katılım oldukça yüksekti. Çevre illerden de katılım yoğundu. Üçge, 37 yıllık tecrübesi ile perakende sektörünün en büyük çözüm ortaklarından biri konumunda önemli bir marka. Perakende sektörünün farklı alanlarındaki her satış noktasına hitabeden geniş ürün yelpazemiz ve hizmet kalitemizle fuarda en çok ilgi gören markalardan biri olduk. Bizim için verimli bir fuar oldu” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive