Üçge Ailesi piknikte buluştu

26 Haziran 2013 Çarşamba

Üçge tarafından düzenlenen piknik şöleninin adresi Bursa Burgaz Piknik Alanı oldu. Bin 200 kişiyi aşkın bir katılımla gerçekleştirilen piknik, ilginç yarışmalar ve sürpriz gösterilerle renklendi

ucge-ailesi-piknikte-bulustu

Anne babaları, kardeşleri, eşleri ve çocukları ile birlikte ızgara keyfi yapan Üçgeliler, birbirinden heyecanlı yarış ve oyunlarla gün boyu eğlenmenin tadını çıkardı. Piknikte çocuklar için de pek çok oyun ve sürprizler de vardı. Palyaçolar, süper kahramanlar ve çizgi film karakterleri gün boyunca çocuklarla birbirinden eğlenceli oyunlar oynadı, yarışmalara katıldı.

Pamuk helva ve mısır ikramı gibi sürprizlerin de yer aldığı şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Su taşıma, mumyalama, oryantrik, sandalye kapma, lezzet yarışması, penaltı turnuvası gibi daha pek çok oyunda bir araya gelen Üçge çalışanları ve ailelerinin yarışmaları eğlenceli anlara sahne oldu.

Piknikte Üçge çalışanlarının eşlerinin katıldığı Lezzet Yarışması’nda derece girenlere hediyelerini Üçge Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras’ın eşi Belgin Aras takdim etti.

Piknikte BTSO Futbol Turnuvası’nı ikincilikle tamamlayarak Üçge Ailesi’ne büyük bir gurur yaşatan Üçge Futbol Takımı’na ve Üçge Bahar Turnuvaları’nda şampiyon olan Üçge çalışanlarına ödül ve hediyeleri Üçge Yönetim ve İcra Kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Günün en anlamlı etkinliklerinden biri olan Elbirliği Tablosu’na tüm Üçge çalışanları el izlerini bırakarak günü unutulmaz kılacak bir çalışmaya imza attı. Piknik şöleni tüm Üçgeliler’ in aileleriyle omuz omuza çektiği halaylarla noktalandı.