Eurometall PL Fuarı’nda fark yaratacak

10 Ekim 2012 Çarşamba

Perakende sektörüne 36 yıldır yol gösteren Üçge Şirketler Grubu’nun en genç markası apoletini taşıyan Eurometall, 11-14 Ekim günleri arasında gerçekleştirilecek olan Private Label İstanbul Fuarı’nda Eurometall standını ziyaret eden ve Facebook sayfasını beğenen ziyaretçilerine küçük market arabaları hediye edecek

eurometall-pl-fuarinda-fark-yaratacak

Online olarak başlayan ticari hayatına mağazalaşarak devam eden Üçge Şirketler Grubu’nun en genç markası Eurometall, 11-14 Ekim günleri arasında gerçekleştirilecek olan Private Label İstanbul Fuarı’nda iş ortaklarıyla buluşacak. Eurometall, facebook üzerinden gerçekleştireceği kampanya kapsamında facebook.com/eurometall.tr sayfasını beğenen ziyaretçilerine mini market arabası hediye edecek. Ayrıca fuar ziyaretçileri stant önünde yer alan afişlerdeki QR kodundan direkt bağlanarak sayfayı beğenebilecek. 5’inci hall’de 17 numaralı stantta yer alacak Eurometall, yeni ürünlerin sergileneceği "Yeni Ürünler Market"ine de sponsor olacak.

Eurometall Pazarlama ve Satış Yönetmeni Acun Tekin, “Bir perakende noktasının A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir yapımız var. Ana mağaza ekipmanlarının yanı sıra her çeşit aksesuardan taşıyıcı ekipmanlara, display ürünlerden arka ofis ekipmanları ve sarf malzemelerine kadar bir perakende noktasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü perakende yatırımcılarına sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda fuarı çok önemsiyoruz” açıklamasında bulundu.