E-Fest ziyaretçilerini bekliyor

22 Eylül 2014 Pazartesi

Türkiye’nin ilk online alışveriş festivali MasterCard E-Fest, 4’üncü yılında MasterCard tarafından 22 - 29 Eylül günleri arasında düzenleniyor

e-fest-ziyaretcilerini-bekliyor

MasterCard, online alışveriş festivalini 4’üncü yılında gelenekselleştirerek hayata geçiriyor. Online alışverişte zengin fırsatlar sunan MasterCard E-Fest, Türkiye’nin ilk online alışveriş festivali olarak 22 – 29 Eylül günleri arasında devam edecek. 30’un üzerinde katılımcı markanın fırsatlarını buluşturan MasterCard E-fest 2014’te Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleri, MasterCard kullanıcılarına yüzde 50’ye varan indirimler, alışverişlerde sürpriz hediyeler ve ücretsiz kargo gibi fırsatlar sunuyor.

MasterCard E-Fest indirim ve avantajlarından faydalanmak isteyen online alışveriş tutkunlarının, 22 – 29 Eylül günleri arasında www.mastercarde-fest.com sitesini ziyaret ederek festivale dahil olan online alışveriş sitelerinden MasterCard ve Maestro logolu kartlarını kullanarak alışveriş yapmaları yeterli.

Prestijli markalar bu festivalde
MasterCard E-Fest, anne-bebek ürünlerinden elektroniğe, mobilya-dekorasyondan  seyahat hizmetlerine ve giyim-aksesuar-güzelliğe kadar birçok ihtiyaca yönelik marka ve ürünü, internet üzerinde bir araya getiriyor. MasterCard E-Fest’in detaylarına www.mastercarde-fest.com web sitesinden ulaşılabiliyor.

MasterCard E-Fest kapsamında avantajlı alışveriş imkanı sunan online alışveriş siteleri arasında 1v1y, Adil Işık, Anne Lütfen, AVIS, Banana Republic, Beymen, Bonubon, Bonvagon, Boyner, Columbia, Converse, En Moda, E-reyon, Evmanya, GAP, Genpa, Hızlıal, Kiğılı, Kitap Yurdu, Koçtaş, La Senza, Lidyana, Lokum.com, Lukapu, Morhipo, Mudo, Mustang, Occasion, Park Bravo, Saat&Saat, Sigortam.net, TeknoSA, Tekzen, Unnado bulunuyor.