'Fiyat Doğrayan'dan 300 milyon dolarlık yatırım

New York’un en büyük süpermarket zinciri Price Chopper, önümüzdeki 5 yılı kapsayan büyük bir yenileme ve yeniden markalandırma kampanyasına başladığını duyurdu

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba
fiyat-dograyandan-300-milyon-dolarlik-yatirim

Perakende.org özel

Değişim hareketine öncelikle Türkçe’de "Fiyat Doğrayan" anlamına gelen Price Chopper markasının ismini değiştirerek başlayacaklarını duyuran Golub Grup CEO’su Jerry Golub, yeni ismin ‘Market 32’ olacağını söyledi. Golub ayrıca bu değişim kampanyası için 300 milyon dolarlık yatırım bütçesi ayırdıklarını da belirtti.

Price Chopper’ın değişen beğeni ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için yoğun rekabet ortamından savaşması gerektiğini belirten  Golub,  yapılacak çalışmanın sadece isim değiştirmekten fazlasını gerektirdiğini, yeni tasarımlar,  yeni bir 'konsept' oluşturacaklarını söyledi. Golub daha sonra mağaza tasarım konseptine ek olarak Mağaza markalı ürünler, sadakat kart tasarruf programı, yakıt avantaj programı, çift kuponlar ve e-kuponlarıyla müşteriler için çok kanallı, farklı çalışmalar yapacaklarını sözlerine ekledi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive