Doğuş'tan Pendorya'nın kampanyasına destek

17 Ocak 2014 Cuma

Pendorya Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği kitap toplama kampanyasına ünlüler destek vermeye devam ediyor. “Her Kitap Bir Dünya” sloganıyla Pendorya’nın başlattığı kitap toplama kampanyasına Ocak ayında da Doğuş destek veriyor

dogustan-pendoryanin-kampanyasina-destek

Doğuş 19 Ocak Pazar günü saat 16.00'da Pendorya AVM'de sevenleriyle buluşacak. Doğuş, kitap getiren hayranlarına imza verecek ve fotoğraf çektirecek. Kitap getiren tüm sevenleri, hem Doğuş ile tanışma fırsatı bulacak hem de sosyal sorumluluk projesine imza atacak. Doğuş proje kapsamında sevenlerine en güzel şarkılarını da söyleyecek.

Doğuş , “Sevgilerimle” adle yeni albümünün tanıtımını da ilk defa Pendorya AVM de yapacak. Daha sonra da Türkiye’yi dolaşarak imza günlerine devam edecek. Doğuş bu albümüyle 1 milyon adete ulaşmayı hedefliyor.

Bu proje kapsamında Hande Yener, Demet Akalın, Hadise, Emir, yeşim Salkım ve Can Bonomo da destek vermişti. Toplanan tüm kitaplar doğu illerimizde kitap ihtiyacı olan okullara gönderilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri