Derya Uluğ Agora Alışveriş Merkezi’nde “Okyanus” rüzgarı estirecek

02 Şubat 2017 Perşembe

2016 Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Solist” ödülüne layık görülen Derya Uluğ, 19 Şubat Pazar günü saat 18.00’de Agora Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak

derya-ulug-agora-alisveris-merkezinde-okyanus-ruzgari-estirecek

“Okyanus” ve “Canavar” şarkıları ile dillerden düşmeyen şarkıcı Derya Uluğ, Sakaryalı hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. 19 Şubat Pazar günü saat 18.00’de Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine unutulmaz bir konser yaşatacak olan Derya Uluğ, sevenleri ile buluşarak imzalı posterini dağıtacak ve hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirecek. Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan Derya Uluğ Mini Konser ve İmza Günü etkinliği ücretsiz olarak gerçekleşecek olup, etkinliğe herkes davetli olacak.

 

Pop müziğin sevilen sesi Derya Uluğ; 19 Şubat Pazar günü saat 18.00’de Agora Alışveriş Merkezi’nde yepyeni ve sevilen parçalarını hayranları ile birlikte seslendirecek. Mini konserin ardından imzalı kartlarının hediye edilip, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirecek.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Sevgililer Günü’ne özel kampanya ve etkinlikler ile birlikte birçok sürpriz hazırladıklarını belirterek; 19 Şubat Pazar günü Agora Alışveriş Merkezi’nde konuk olacak olan son dönemlerin en başarılı şarkıcılarından Derya Uluğ Mini Konser& İmza Günü etkinliğine tüm Sakaryalılar davet etti. Noyan; önümüzdeki dönemlerde de sevilen sanatçıları ağırlamaya devam edecekleri müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri